Zachęcanie do aktywności fizycznej jest obowiązkiem każdego

Zachęcanie do aktywności fizycznej jest obowiązkiem każdego

Z pewnością jest możliwe, że zjedzenie późnego posiłku w tym badaniu odegrało znaczącą rolę we wpłynięciu na utratę wagi, ale może to być również związane z odkryciem, że uczestnicy, którzy jedli późno w ciągu dnia, również pomijali śniadanie. Ten przedłużony okres postu, po którym następuje duży posiłek, może wywołać rozregulowanie cyklu. Być może nagłówki powinny brzmieć: „Zjedz śniadanie, aby przyspieszyć utratę wagi”.

Co to dla mnie oznacza?

Spożycie głównego posiłku później w ciągu dnia raczej nie zaszkodzi, jednak jest to badanie obserwacyjne z wieloma ograniczeniami. Nierealistyczne jest oczekiwanie, że zmiana pory posiłków znacznie zwiększy utratę wagi, jeśli nie zmniejszy się również spożycia kalorii. Być może zmiany w czasie posiłków mogą być tylko „wisienką na torcie”.

Ostatecznie stare zasady się sprawdzają. Jeśli zjesz więcej kalorii niż spalasz w ciągu dnia, przybierzesz na wadze – niezależnie od tego, czy kalorie pochodzą ze śniadania, kolacji, czy nocnej przekąski. Najlepszym planem pomagającym w kontrolowaniu wagi – i unikaniu przejadania się – jest zwracanie uwagi na uczucie głodu i sytości oraz jedzenie, gdy jesteś głodny, i przestanie, gdy jesteś pełny. A jeśli zauważysz, że większość posiłków, które nie są głodne, pojawia się późno w ciągu dnia, zjedzenie głównego posiłku wcześniej w ciągu dnia może być właśnie tym, czego potrzebujesz, aby osiągnąć cele związane z kontrolą wagi.  

Chodzenie to łatwy i niedrogi sposób na włączenie aktywności fizycznej do codziennej rutyny. Niezależnie od tego, czy chodzisz do załatwienia spraw, zabierzesz się z tego miejsca, czy po prostu dla przyjemności, jedno jest prawdziwe — potrzebujesz dostępu do bezpiecznych i integracyjnych chodników, ścieżek i szlaków.

Miejsce zamieszkania nie powinno wpływać na dostęp do możliwości aktywności. ACE jest częścią programu Every Body Walk! Collaborative – partnerstwo organizacji zrzeszonych przez America Walks, które są zaangażowane w promowanie spacerów i korzyści z tego płynących poprzez rzecznictwo, zmianę systemów, zasoby i edukację. W listopadzie naszym tematem spacerów jest przyjrzenie się, dokąd możesz się udać w swojej społeczności podczas dziesięciominutowego spaceru. Zasoby, takie jak nasz bezpłatny zestaw narzędzi do chodzenia pieszo, Spacer This Way!, mogą pomóc Ci znaleźć nowe sposoby na odkrywanie społeczności pieszo.

Zaangażuj się w rozmowę, używając #10MinuteWalk na swoich kanałach społecznościowych.

Parki są cennym zasobem w naszych społecznościach, który może pomóc zaktywizować i zaangażować wszystkich do wyjścia na zewnątrz i do poruszania się. W rzeczywistości badania mówią nam, że osoby mieszkające w pobliżu parków są jednymi z najbardziej aktywnych fizycznie członków w swoich społecznościach. Od otwartych przestrzeni i sprzętu do ćwiczeń na świeżym powietrzu po ścieżki biegowe i spacerowe – parki mogą oferować różnorodność, która jest atrakcyjna dla wielu, a której wiele tradycyjnych siłowni nie jest w stanie.

Oto 5 sposobów, w jakie możesz zachęcić swoich klientów i członków społeczności, aby wyszli na zewnątrz tego lata:

Uzyskaj odpowiednie pozwolenie

Organizując programy w parkach, należy pamiętać, aby sprawdzić w lokalnym wydziale parków i rekreacji, czy wymagane jest zezwolenie. Pozwolenia są ważne podczas prowadzenia działalności na terenach publicznych, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim klientom i pomóc w zachowaniu gruntów i sprzętu w parku. Zapoznaj się z naszymi wytycznymi dotyczącymi wspólnego użytkowania, aby uzyskać wskazówki, jak zachować profesjonalizm i uprzejmość podczas korzystania z parków publicznych.

Zabierz swoje treningi na zewnątrz

Po utworzeniu odpowiednich relacji potrzebnych do prowadzenia firmy w parku, są to świetne lokalizacje dla programów takich jak obozy szkoleniowe i obozy młodzieżowe. Jako specjalista ds. ćwiczeń fizycznych i trener zdrowia, musisz wziąć pod uwagę kilka rzeczy, jeśli chodzi o etykietę w parkach. Zapoznaj się z naszymi ośmioma wskazówkami dotyczącymi prowadzenia zajęć fitness w przestrzeni publicznej, aby zapewnić Tobie i Twoim klientom udaną sesję.

Zaoferuj swoje usługi

Ludzi przyciągają firmy i osoby, które czynią dobro w swojej społeczności. Prowadzenie bezpłatnego treningu w parku to dobry sposób na nawiązanie kontaktu z innymi członkami społeczności. Oferowanie bezpłatnych usług może pomóc w budowaniu marki i potencjalnie pozyskiwaniu nowych klientów, z którymi normalnie nie wchodzisz w interakcje na zwykłej siłowni. Zobacz, jak nasi partnerzy w 3WINS Fitness wykorzystali bezpłatne społecznościowe zajęcia treningowe, aby zachęcić społeczności do poruszania się w południowej Kalifornii.

Załóż chodzącą grupę

W wielu parkach znajdują się ścieżki spacerowe i biegowe, które doskonale nadają się do poruszania się. Zarówno pojedyncze osoby, jak i rodziny mogą odnieść korzyści z dołączenia do zorganizowanej grupy spacerowej. Skorzystaj z naszego bezpłatnego, dostępnego do pobrania zestawu narzędzi do chodzenia, aby dowiedzieć się, jak zaangażować swoich klientów w kreatywną i zabawną grupę spacerową.

Zachęć dzieci do ruchu

Nawiązywanie kontaktów z organizacjami, które już korzystają z parków, aby zachęcić dzieci do poruszania się w miesiącach letnich, może być prostym sposobem na rozszerzenie działalności. Spróbuj skontaktować się z lokalnymi pozaszkolnymi programami dla młodzieży, aby zobaczyć, jak Twoja wiedza na temat aktywności fizycznej może pomóc w poszerzeniu ich programów. Sprawdź zasoby Sojuszu na rzecz Zdrowego Pokolenia, aby uzyskać wskazówki dotyczące angażowania się w zdrowe programy pozaszkolne.

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak współpracować z parkami i terenami publicznymi, wyślij e-mail na adres Advocacy@ACEfitness.org.

Organizacja National Physical Activity Plan Alliance opublikowała właśnie pierwszą w historii obszerną kartę raportu na temat społeczności spacerowych i pieszych w Stanach Zjednoczonych.

Jak sobie radziliśmy jako naród?

Cóż, można śmiało powiedzieć, że Lady Liberty nie będzie umieszczać tej karty raportu na krajowej lodówce.

Karta raportu obejmuje dziewięć obszarów chodzenia i chodzenia. Znakiem rozpoznawczym tego kraju jest „C” w kategorii „Zachowanie przy chodzeniu dorosłych”. Oceny są ponure we wszystkich pozostałych kategoriach: Zachowanie podczas chodzenia dzieci i młodzieży (F), Infrastruktura dla pieszych (F), Bezpieczeństwo (F), Polityka dotycząca pieszych (D), Polityka instytucjonalna (F), Transport publiczny (F), Okolice dostępne dla pieszych ( D) i programy spacerowe (niekompletne).

Z pewnością te oceny są przygnębiające. Jednak prawdziwym celem każdej karty ze świadectwem nie jest zawstydzenie lub zniechęcenie, ale pomoc w nakreśleniu ścieżki postępu i doskonalenia. I my w ACE mamy nadzieję, że ta karta raportu posłuży do mobilizacji szerokiego przekroju Amerykanów – specjalistów od ćwiczeń fizycznych, pracowników służby zdrowia, decydentów, trenerów chodzenia, pracowników służby zdrowia, dobrych sąsiadów itp. – do zdecydowanego i pełnego wsparcia wielka wytrwałość, dla większej liczby chodzących i pieszych społeczności. Musimy poprawić te oceny!

Wsparcie i rzecznictwo ACE na rzecz większej liczby chodzących i chodzących społeczności jest filarem naszej misji, aby ludzie się poruszali i naszego zaangażowania w odwrócenie podwójnej epidemii braku aktywności fizycznej i otyłości. Wierzymy, że promowanie chodzenia ma fundamentalne znaczenie dla tworzenia społeczności, które cenią i wspierają aktywny fizycznie styl życia wszystkich ludzi, niezależnie od wieku, zdolności, rasy, płci czy statusu społeczno-ekonomicznego.

ACE oferuje kilka zasobów związanych z chodzeniem, w tym:

Zestaw narzędzi — chodź tą drogą! został stworzony z myślą o osobach, organizacjach społecznych, instytucjach wyznaniowych, szkołach, pracodawcach i innych organizacjach, aby zachęcać i wspierać jednostki i grupy społeczne w chodzeniu więcej, wdrażać zorganizowane programy spacerów i tworzyć środowiska umożliwiające chodzenie, aby mogły żyć zrównoważonym, zdrowym stylem życia.Zestaw narzędzi — Spacer po rozmowie! został zaprojektowany, aby pomóc specjalistom zajmującym się ćwiczeniami i zdrowiem w opracowywaniu i prowadzeniu bezpiecznych i skutecznych programów chodzenia oraz by stać się orędownikami większej liczby społeczności poruszających się pieszo w całym kraju.Seminarium internetowe – „Tworzenie udanych programów chodzenia w społeczności”Seminarium internetowe – „Uczynienie ze społeczności, do których można chodzić, normą”Artykuł ekspercki – „Jak chodzące spotkania poprawiają produktywność”Artykuł eksperta – „Wybierzcie się razem na spacer”

Zobacz pełną kartę raportu o społecznościach chodzących i dostępnych dla pieszych tutaj:

Czy wprowadzasz zmiany w swojej społeczności poprzez program spacerów? Opowiedz nam o tym! Można się z nami skontaktować Advocacy@ACEfitness.org.

Drugie wydanie amerykańskich wytycznych dotyczących aktywności fizycznej dla Amerykanów (wytyczne) zostało wydane w poniedziałek 12 listopada przez amerykański Departament Zdrowia i Opieki Społecznej. Jest to pierwszy zestaw poprawek do Wytycznych od czasu ich pierwotnego wydania w 2008 roku. Pierwszym krokiem w rozwoju drugiej edycji było utworzenie komitetu doradczego, który miałby przeprowadzić naukowy przegląd nowych badań i dowodów dotyczących aktywności fizycznej i jej korzyści zdrowotnych. Wyniki te skłoniły do ​​aktualizacji zaleceń dla określonych podgrup populacji, a także zaleceń dla nowych podgrup. Populacje docelowe w tej drugiej edycji obejmują:

Dzieci w wieku 3-5 lat.Młodzież w wieku 6-17Starsi dorośliKobiety w ciąży i połoguDorośli z przewlekłymi schorzeniamiDorośli niepełnosprawni

Ważnym przesłaniem, jakie można zaczerpnąć z raportu naukowego i Wytycznych, i który jest niezwykle interesujący dla profesjonalistów zajmujących się ćwiczeniami fizycznymi i trenerów zdrowia, jest to, że siedzący tryb życia stanowi zagrożenie dla zdrowia i potrzebujemy, aby więcej Amerykanów poruszało się regularnie. Pewnym obiecującym wsparciem w przechodzeniu ludzi z siedzącego trybu życia do aktywnego trybu życia jest to, że każda aktywność fizyczna zapewnia pewne korzyści zdrowotne.

To tylko kilka najważniejszych punktów raportu naukowego i samych Wytycznych. Czekajcie na serię wpisów na blogu, które zagłębią się w nowe aktualizacje Wytycznych.

Aby być na bieżąco z najnowszymi blogami, zasubskrybuj nasz e-biuletyn „Ćwicz swój głos”.

Choroby serca i udar są głównymi przyczynami zgonów i niepełnosprawności w Stanach Zjednoczonych. Tym powikłaniom sercowym można często zapobiec, jednak krajowe wydatki na opiekę zdrowotną w tym obszarze nadal rosną w niespotykanym dotąd tempie. Zdarzenia sercowe i udary są tradycyjnie kojarzone z populacjami osób starszych, jednak raporty Centers for Disease Control and Prevention (CDC) w najnowszym raporcie Vital Signs donoszą, że w 2016 roku ponad 800 000 zdarzeń sercowych i udarów mózgu przydarzyło się dorosłym w wieku 35-64 lat .

CDC uznało, że znaczne zmniejszenie liczby zawałów serca, udarów i innych incydentów sercowych w Ameryce będzie wymagało wysiłku zespołowego i w 2012 roku stworzyło krajową inicjatywę Million Hearts®, której celem jest zapobieganie milionowi incydentów sercowych do 2022 roku. 7 września Raport Tygodniowy Zachorowalności i Śmiertelności (MMWR), chorobom serca i chorobom związanym z udarem można zapobiegać poprzez szereg drobnych zmian utrzymujących się w godzinach nadliczbowych.

Raport Vital Signs stwierdza, że ​​71 milionów dorosłych jest nieaktywnych fizycznie, a każdy dorosły ma niewielki cel, polegający na zwiększeniu aktywności fizycznej o 10 minut dziennie. Większość dorosłych wie, że powinni zwiększyć swoją aktywność, ale wielu nie wie, jak zacząć. ACE zapewnia szereg bezpłatnych zasobów zaprojektowanych, aby pomóc ludziom w poruszaniu się:

Biblioteka ćwiczeń ACEOpracowywanie udanych społecznych programów spacerów indywidualnych i grupowychPrzewodnik dla profesjonalistów fitness dotyczący opracowywania programów chodzenia

ACE wspiera wysiłki Million Hearts® i wierzy, że dobrze wykwalifikowani specjaliści od ćwiczeń fizycznych i trenerzy zdrowia idealnie nadają się do dołączenia do zespołów pracujących nad wspieraniem celu Million Hearts 2022 w swoich społecznościach. Dowiedz się więcej o edukacji ACE:

Certyfikacja trenera zdrowia ACESpecjalista ds. zmiany zachowania ACE

Wychowanie fizyczne jest obecnie postrzegane jako nieodzowna część szkolnego programu nauczania. Nie ma jednak wątpliwości, że dzieci muszą być aktywne fizycznie, aby nie tylko zachować zdrowie i zmniejszyć swoje szanse na dorosłość z nadwagą, ale także dobrze radzić sobie w szkole.

Gdzie mają wszystkie PE Klasy się skończyły?

Wraz z rosnącą presją na poprawę standaryzowanych wyników egzaminów i zmniejszenie budżetów szkoły w całym kraju praktycznie wyeliminowały programy wychowania fizycznego. W rzeczywistości w 2006 r. tylko 3,8% szkół podstawowych i 2,1% szkół średnich nadal prowadziło codzienne zajęcia z wychowania fizycznego. Jest to szczególnie zniechęcające, biorąc pod uwagę rosnącą liczbę dowodów naukowych łączących regularne uczestnictwo w aktywności fizycznej z lepszymi wynikami w nauce.

• Prawie 250 uczniów szkół podstawowych, którzy otrzymali codzienną 10-minutową przerwę na aktywność, zwiększyło zachowanie podczas wykonywania zadania średnio o 8%.

•  Badanie przeprowadzone w USA na prawie 12 000 nastolatków wykazało, że w porównaniu z ich rówieśnikami prowadzącymi siedzący tryb życia, uczniowie, którzy uczestniczyli w wf-u, sportach zespołowych lub uprawiali sport z rodzicami, mieli o 20% większe szanse na uzyskanie „A” z matematyki lub angielskiego.

•  Oceniono poziom sprawności ponad 300 uczniów gimnazjum, a ci, którzy byli najbardziej sprawni, również radzili sobie lepiej w nauce.

•  Analiza standaryzowanych wyników testów sprawnościowych i akademickich prawie 900 000 uczniów wykazała silną pozytywną korelację między sprawnością fizyczną a osiągnięciami w nauce.

•  Dodatkowe badania sugerują, że w porównaniu z grupami kontrolnymi uczniowie, którzy spędzają więcej czasu na szkolnej aktywności fizycznej lub na wf. (a tym samym mniej czasu w klasie) faktycznie utrzymują lub poprawiają swoje oceny i standardowe wyniki testów osiągnięć.

•  Dr John Ratey pisze w swojej książce Spark: The Revolutionary New Science of Exercise and the Brain (2008, Little, Brown), że poziom neuroprzekaźników, w tym dopaminy, serotoniny i norepinefryny, również jest podwyższony po intensywnym wysiłku fizycznym, co pomaga zwiększyć koncentrację i wywołać uczucie spokoju.

Zachęcanie do aktywności fizycznej jest obowiązkiem każdego

Wzrasta wsparcie dla szkolnych programów wychowania fizycznego. Nowe przepisy mają na celu zwiększenie wymaganego czasu przeznaczanego na aktywność fizyczną i przerwy, a kilka szkolnych centrów fitness pomaga uczniom poprawić zarówno oceny, jak i ogólny stan zdrowia.

Ponieważ aktywne fizycznie dzieci mają mniej przewlekłych problemów zdrowotnych, silniejszy obraz siebie i lepsze wyniki w nauce, warto zachęcać do aktywności fizycznej, zarówno w szkole, jak iw domu. Rodzice, nauczyciele i trenerzy mają do odegrania rolę w pomaganiu dzieciom w pozytywnym myśleniu o ćwiczeniach i motywowaniu ich do tego, aby regularna aktywność fizyczna stała się życiową pogonią.

 

Dodatkowe zasoby

Amerykańska Rada ds. Ćwiczeń

PHIT Ameryka

USA dziś

Podgląd PDF

Korzyści płynące z ćwiczeń są dobrze zbadane i dobrze udokumentowane. Niestety nie zawsze tak jest w przypadku reklam sprzętu do ćwiczeń.

Niektórzy reklamodawcy twierdzą – bez dowodów – że ich produkty do ćwiczeń oferują szybki i łatwy sposób na ukształtowanie sylwetki, utrzymanie formy i schudnięcie. Prawda jest taka, że ​​nie ma czegoś takiego jak bez pracy, adamour ile kosztujebez potu, aby uzyskać zdrowe, stonowane ciało.

Czerpanie korzyści z ćwiczeń wymaga wykonywania pracy.

Zanim przejdziesz do kolejnej mody na fitness w domu, Federalna Komisja Handlu (FTC) oferuje następujące porady: Kieruj się zdrowym rozsądkiem i uważnie oceniaj treści reklamowe produktów do ćwiczeń.

Ocena roszczeń

Przeczytaj krytycznie oświadczenia dotyczące wydajności. Bądź nieufny wobec tych, którzy twierdzą, że sprzęt lub urządzenie może:

Zapewnij łatwe lub bezwysiłkowe rezultaty lub spalaj nadmierne kalorie. Twierdzenia mogą być prawdziwe w przypadku sportowców w najlepszej kondycji fizycznej, ale nie w przypadku większości ludzi.Pomóż spalić więcej kalorii lub schudnąć szybciej niż inne rodzaje sprzętu. Ogólnie rzecz biorąc, sprzęt do ćwiczeń, który działa na całe ciało lub jego główne części, prawdopodobnie pomaga spalić więcej kalorii niż urządzenia, które działają na jedną część ciała. A im więcej używasz sprzętu, tym więcej kalorii spalisz.

Compare listings

比較