Diğer Jones hala tahtadaysa QB konuşması

Diğer Jones hala tahtadaysa QB konuşması

"

Giants koçu Joe Judge, Eagles’ın Pazar gecesi Washington Futbol Takımı’na 20-14 kaybettikleri maçta tam çaba göstermediğini öne sürdü. Sonuç, New York’u NFL playofflarından uzak tuttu.

Eagles, ilk oyun kurucu Jalen Hurts’u üç çeyrek sonra, 2018’den beri bir NFL maçında yer almayan 2016 altıncı tur draft hakkı Nate Sudfeld’in lehine çekti. daha yüksek bir draft seçimi sağlamak için tanking manevrası.

DAHA FAZLA: Eagles’ Pederson, 17. Haftada kazanmak için ‘koçluk yaptığını’ söyledi

Pazartesi günü düzenlediği basın toplantısında konuşan Yargıç, ekibinin asla Philadelphia’nın yaptığı gibi bir yarışmaya yanaşmayacağını söyledi. 

“Oraya çıkıp 60 dakika boyunca rekabet etmeyerek ve bu oyuncuların kazanmasına yardımcı olmak için elinizden gelen her şeyi yaparak oyuna saygısızlık etmek, Giants’ın baş antrenörü olduğum sürece bunu asla yapmayacağız," Yargıç dedi.

Joe Judge, Pazar gecesi çabaları için isimlerini hiç belirtmeden Doug Pederson ve Kartallar’a çekiç attı … pic.twitter.com/Lyrlh0YkBg

— Ralph Vacchiano (@RVacchianoSNY) 4 Ocak 2021

DAHA FAZLA: Eagles’ın 17. Haftaya yaklaşımı ‘rezalet’ olarak adlandırıldı

Giants (6-10), bu yıl futbol tarihinin en kötü bölümlerinden biri olarak kabul edilen NFC East’i talep etmek için Washington’un (7-9) kaybetmesine ihtiyaç duyuyordu. Kendilerine sezon sonrası döneme girme şansı vermek için Pazar günü erken saatlerde Kovboyları yendiler.

O halde, Sudfeld bokunu izlemek organizasyon için sinir bozucuydu. Sudfeld, 32 yard ve bir müdahale için 12 pasın 5’ini tamamladı. Hurts çekilmeden önce pek iyi performans göstermemiş olsa da, çoğu kişi Philadelphia’ya kazanma şansı verdiği konusunda hemfikirdi.

Yargıç, sadece oyunun bütünlüğüne zarar veren bir performans olduğuna inandığını görmek için kendi oyuncularının ve personelinin yaptığı fedakarlıklardan defalarca bahsetti.

"Bu ligde antrenörler ve oyuncular tarafından yapılan bir takım fedakarlıklar var." Yargıç söyledi. "Aile üyeleri ve onlarla bağlantılı insanlarla birlikte gelen bir dizi fedakarlık var."

Andy Dalton 30 Nisan 2020’de Bengals tarafından kesildiğinde, bir başlangıç ​​oyun kurucusuna ihtiyacı olan takımlar açılışlarını çoktan doldurmuştu. 2021 serbest oyuncu döneminde zamanlaması daha iyi olacak.

Dalton, sezonunu Pazar günü Cowboys’un yedek-başlangıç ​​oyuncusu olarak, Dallas’ı resmi olarak playoff çekişmesinden eleyen Giants’a 17. Hafta kaybıyla tamamladı. Dak Prescott’u desteklemek için sezondan önce bir yıllık sözleşme imzalayan Dalton, Mart ayında yeni lig yılı başladığında serbest oyuncu olacak. 2020’de Kovboylar sezonunu stabilize ettikten sonra başka bir yerden başlamak için bir fırsat arayabilirdi.

Dalton Pazar günkü maçtan sonra medyaya verdiği demeçte, “Bu sezonda kararlaştırılacak çok şey var” dedi. “Yeni lig yılı başladığında ilk kez serbest oyuncu olacağım, bu yüzden her şeyi gözden geçireceğim ve tüm seçeneklerimi tartıp elimde ne olduğunu göreceğim."

DAHA FAZLA: Mike McCarthy, Giants puanlarını net bir meydan okuma kaçırmasıyla hediye ediyor

Dallas’ın umduğu gibi gitseydi, 33 yaşındaki Dalton tüm sezon Prescott’un arkasında otururdu. Ancak Prescott, 5. Haftada sezon sonu ayak bileğinden sakatlandığında, Dalton göreve başladı.

Eski Bengals oyun kurucu kariyer standardına yakın bir performans sergiledi, paslarının yüzde 64,1’ini tamamladı, 2.169 yarda attı ve 14 touchdown ve sekiz müdahale için geçti. Dallas maçlarda Dalton başladı ve bitirdi.

Dalton, gelecek sezon Dallas’a dönme olasılığını açık bıraktı. Prescott’un sakatlığının iyileşmesinin iyi gittiğini varsayarsak, Kovboylar büyük ihtimalle onu takıma etiketleyecek ya da uzatacak ve o başlangıç ​​olarak geri dönecek. Dalton Teksas’ta büyüdü ve TCU’ya katıldı, bu yüzden Kovboylar için bir çekicilik var.

“Dediğim gibi, Dallas’ta geçirdiğim zamandan gerçekten keyif aldım." Dalton, Pazar dedi. "Oyunlara gelebilecek birçok ailem ve arkadaşımın olduğu evimde tekrar oynamak için iyi bir şans. Bu yıl sahip olduğum fırsat için çok müteşekkirim, oynama yeteneğim ve oraya biraz kaset koyabiliyorum. Mart’ta neler olacağını göreceğiz.”

Kaç takımın serbest oyuncu kadrosunda bir başlangıç ​​oyun kurucu arayacağını tam olarak belli olmasa da, Dalton için çok korkutucu bir liste değil (Prescott’un Dallas ile bir şekilde yeniden bir araya geldiğini varsayarsak). Diğer serbest oyuncu oyun kurucuları arasında Philip Rivers, Mitchell Trubisky, Cam Newton, Tyrod Taylor ve Jameis Winston yer alıyor. Başka hiçbir şey olmasa da Dalton, birçok takım için çok aranan bir yedek olurdu.

“Oynayabileceğimi hissediyorum ve bir takımın kazanmasına yardım edebileceğimi hissediyorum” dedi Dalton Pazar günü. “İnşallah bu sene çıkardığım filmle insanlar bunu görüyor ve bana bu şekilde değer veriyor. Açıkçası hala çok iyi futbolum kaldığını hissediyorum ve her şeyin nasıl sonuçlanacağını göreceğiz. “

Dalton’ın Kovboylar görevi tamamlandıysa, son geçişini unutmak isteyecektir. Dallas, playoff umutlarını canlı tutmak için bir touchdown’a ihtiyaç duyarken, Dalton baskı altında soluna koştu ve bitiş bölgesine doğru sallanan bir pas attı. Müdahale edildi. 

Bak, akıllı insanları tanıyoruz "Jeopardy!" her zaman spor hakkında bir şey bilmiyorum. Dışarıda büyük bir dünya var ve sürpriz, favori takımınızdan daha fazlası var.

Bu, genel olarak zeki olan bu insanların fısıltıları koklamalarını izlemenin hala komik olduğu gerçeğini değiştirmiyor ve Perşembe günü öyle bir anımız oldu ki, maç programındaki üç yarışmacı da -ki bunlar açıkçası futbol hakkında hiçbir şey bilmiyorlar- nefes nefese kaldılar. beş düz ipucu.

DAHA FAZLA: Ağlayan Jordan ‘Jeopardy!’de görünüyor

Neyse ki, sunucu Alex Trebek aradan önceki son anlara biraz komedi eklemek için oradaydı.

Hiçbir şey beni bu zavallı Jeopardy yarışmacılarının spor sorularına cevap vermeye çalışırken – özellikle Super Bowl #SuperBowl52 için futbol sorularını yanıtlarken izlemekten daha fazla gülümsetemez pic.twitter.com/YJmBfanfbn

— Igor Mello (@SuperIgor) 1 1 bahis Şubat 2018

Eğlenceli gerçek: Yarışmacılarımız bu kategoride @ Browns’un bu sezon kazandığı kadar çok ipucu yanıtladı. pic.twitter.com/KMaR8otIHe

– Tehlike! (@Jeopardy) 2 Şubat 2018

Bu yarışmacılar nimetlerini saymalı: En azından soruların hiçbiri Daily Double değildi.

2021 NFL Draft’ından önceki aptal sezona hoş geldiniz, ilk turda seçimi olan hemen hemen her takım, başka bir takımı 29 Nisan’da oyun kurucu alacağına inandırmaya hazır gibi görünüyor. Zirveye çıkmaya değer beş QB adayı ile 32 ve en azından güçlü bir ikinci raund olan biri, her şey olabilir.

Ancak, toplamda 1 numarayı seçen takımın kilitlenmesinden 31. sırada Super Bowl 55 ikinci seçimine kadar, tahminde bir oyun kurucu şansı yüzde 100 ile sıfır arasında değişir. Büyük tahtaya göre ve birinci turda 29 takımın olduğu durumda, bunların yüzde 17 ila 21’i yüksek draftlı bir çaylak QB ile sonuçlanmalıdır.

Takımınız onlardan biri olur mu?

DAHA FAZLA NFL DRAFT: SN’nin en son 1-32 taklit taslağı | En iyi 50 potansiyel müşteriden oluşan büyük tahta

(Getty Resimleri)

Compare listings

比較