Burnos džiūvimas gali ištikti ir ištiks pačiu nepatogiausiu metu.

Burnos džiūvimas gali ištikti ir ištiks pačiu nepatogiausiu metu.

→ Sužinokite daugiau* apie IPO 2 arba patikrinkite kainas*.

Adomas & Eve G-Spot Touch Finger Vibe

Dviguba stimuliacija!Adomas & Eve G-Spot Touch Finger Vibe

BENDRAS BALUS: (4 iš 5)

Argumentai “už”: Sukurtas vidiniam naudojimui ir G taško stimuliavimui, bet turi mazgelių pagrindą klitorio džiaugsmui; Patarimas siūlo 7 vibracijos modelius įvairiapusėms bangoms ir maksimaliam malonumui; Suteikia 5 colių vidinį pasiekiamumą; Pagaminta iš medicininio lygio silikoninių elementų: veikia su baterijomis ir naudoja 2 AAA baterijas, kurias reikės dažnai keisti; Valdymo blokas pritvirtintas laidu, kuris gali būti sudėtingas; Pirštų rankovė gali netikti visoms rankoms; Lanksti medžiaga gali būti ne visiems pakankamai minkšta

Apatinė eilutė: Adomas & Eve G-Spot Touch Finger Vibe jaučiasi kaip jūsų rankos pratęsimas, nebent dabar turite 5 colių ilgio pirštą! Pagalvokite apie galimybes. Pagaminta iš medicininio silikono ir pasižyminti 7 vibracijos raštais, šios pirštinės pirštinės puikiai tinka žaisti solo arba kartu su partneriais.

[Pastaba: naudokite kodą "WHI25" ir gaukite 25% nuolaidą iš Adam & Ieva – specialiai sutarta nuolaida, kurią užsitikrinome po nepriklausomos peržiūros.]

Pirkite G-Spot Touch dabarKai perkate produktą naudodami filialo nuorodą, mes uždirbame komisinį atlyginimą be jokių papildomų mokesčių. Iš anksto dėkojame už palaikymą!

Mums patinka atmosfera, kuria galima atlikti daugybę užduočių, ir būtent tai gausite naudodami Adamo G-Spot Touch Finger Vibe. & Išvakarės.

Šis 5 colių įkišamo ilgio pirštų vibratorius veikia kaip jūsų rankos pratęsimas, tačiau suteikia keletą papildomų colių, kad galėtumėte geriau tyrinėti savo G tašką vienas arba su partneriu.

Kol jūsų G taškas sulaukia virpesių bangos, tekstūruotas pagrindas tuo pačiu stimuliuos jūsų klitorį, o tai puiki žinia besipurškiantiems. Tai tarsi triušio vibratorius be triušio.

Vienas apžvalgininkas pasakė:

„Mums su žmona patinka vienas kitą apkabinti, kol aš jai malonu. Šis pratęsimas suteikė man reikiamą pasiekiamumą neištiesiant rankos, kad geriau ir visapusiškai įsiskverbčiau. Ji patyrė stiprų orgazmą manydama, kad tai mūsų mėgstamiausias dildo.

Pagaminta iš medicininio silikono, G-Spot Touch Finger Vibrator yra minkštos, glotnios tekstūros, neskaitant klitorio stimuliatoriaus pagalvėlės, kuri jai patinka.

Didžiausių šio piršto vibratoriaus minusų yra nedaug, tačiau svarbu įsidėmėti.

Ši vibracija veikia su baterijomis ir naudoja 2 AAA baterijas, kurias reikės pakeisti arba įkrauti kiekvieną kartą, kai jis nustos.

Be to, šis pirštų vibratorius sukurtas taip, kad uždengtų visą pirštą, todėl gali kilti problemų dėl dydžio – turintys didesnes rankas gali priglusti per daug, o mažesnės rankos gali susidoroti su per laisvomis rankomis.

Ne visi mėgsta atskirą valdymo pultą, kuris laidu jungiamas prie piršto vibratoriaus. Tai dar ne pasaulio pabaiga, bet žmonėms, kurie nori turėti tiesiog po ranka savo valdiklius, tai nemalonu.

Galiausiai kai kurie mano, kad lankstus silikonas nėra toks minkštas, kaip norėtųsi, todėl į tai taip pat reikia atsižvelgti.

Neskaitant visų šių dalykų, G-Spot Touch Finger Vibrator yra unikalaus dizaino atmosfera, kuri leis jums „padovanoti jai G tašką pirštą“ kiekvieną kartą, kai jį naudojate.

→ Sužinokite daugiau* apie G-Spot Touch Finger Vibe arba patikrinkite kainas*.

Apibendrinant

Kai galvojame apie vibratorius, pirmasis vaizdas, kuris paprastai ateina į galvą, yra falinis, į dildės panašus žaislas, tačiau vibratorių yra įvairių formų ir dydžių.

Pirštų vibratoriai yra universalūs maži sekso žaislai, kurie dažnai (o gal ir nesąžiningai) nepastebimi, tačiau jie gali būti kaip tik tas dalykas, kuris paįvairins kitą seksualinį pasimatymą vienam arba su tuo, dėl kurio labai mėgstate.

Galimi įvairių dizaino stilių, kad tilptų bet kokia ranka, mūsų viršutiniai pirštų vibratoriai parodys jus teisinga kryptimi, kad galėtumėte pasirinkti sau ir jūsų sekso stiliui tinkantį kaip pirštinę.

Paskubomis? Mūsų geriausi kvapiųjų lubrikantų pasirinkimai

Pasinerkime į galvą ir duokime jums tai, ko atėjote – geriausio šiuo metu turimų skonio ir valgomųjų lubrikantų.

Pastaba: visose mūsų rekomendacijose nėra ciklometikono, parabenų, vazelino, DMDM ​​hidantoino, kapsaicino, chlorheksidino gliukonato ir dažiklių. Šios sudedamosios dalys gali būti dirginančios arba toksiškos, o kai kurios yra susijusios su tam tikromis vėžio rūšimis, kaip aptarsime toliau. Taip pat neįtraukėme produktų, kuriuose yra THC arba CBD.

Be to, susisiekėme su kas gamintoją, kad ištirtų mūsų rekomenduojamų produktų pH ir osmoliškumą, kartu nurodydami jų vertes. Paaiškinsime, ką šie terminai reiškia ir kodėl jie svarbūs.

Asmeniniai lubrikantai, kuriuos rekomenduojame, yra geriausi iš geriausių – nė vienas mūsų įvertinimas nenukrenta žemiau 4, nes į jūsų malonumą žiūrime rimtai.

Spustelėkite produkto pavadinimą, kad pereitumėte tiesiai į jo apžvalgą arba pradėkite nuo viršaus.

Mūsų geriausias pasirinkimas: Aloe Cadabra→ 5 iš 5 [Pirkti dabar]Mūsų geriausias pasirinkimas: beveik nuogas→ 5 iš 5 [Pirkti dabar]Chiavaye asmeninis lubrikantas & Drėkiklis→ 4,9 iš 5 [Pirkti dabar]LOLA asmeninis lubrikantas→ 4,7 iš 5 [Pirkti dabar]Skystas sūkurys→ 4,5 iš 5 [Pirkti dabar]

*Kai perkate produktą naudodamiesi filialo nuoroda, mes uždirbame komisinį mokestį be jokių papildomų mokesčių. Iš anksto dėkojame už palaikymą!

Ar kada nors norėjote, kad galėtumėte mėgautis savo partnerio laižydami šokoladinį padažą ar vanilinius ledus? be visa netvarka?

Ar latekso skonis labiau primena apsilankymą pas ortodontą nei karštą oralinį seksą?

Jei atsakėte “TAIP!” į kurį nors iš šių klausimų, tada tyrinėdami valgomų ir aromatizuotų asmeninių lubrikantų pasaulį atsivers nuostabios galimybės skaniai viliojančiam seksui ir net žaisti solo.

Sertifikuotas sekso pedagogas Dainis Graveris teigė, kad valgomieji lubrikantai apsaugo nuo trinties ir išsausėjimo sekso metu ir suteikia tam tikrų papildomų privalumų.

Jis paaiškino, kad naudojant valgomuosius tepalus, „Jums nereikia jaudintis dėl savo saugumo, jei sekso metu suvartojate dalį produkto.

Kuo skiriasi valgomasis ir aromatizuotas tepalas?

Svarbu pažymėti, kad nors daugelis žmonių painioja šiuos du dalykus yra skirtumas tarp valgomojo tepalo ir aromatizuoto.

Vien todėl, kad tepalas sako, kad jis valgomas, dar nereiškia, kad jo skonis bus kaip cukraus vata.

Kitaip tariant, VALGOMAS lubrikantas (tai reiškia, kad jį saugu nuryti) nereiškia, kad lubrikantas būtinai turi SKATINĮ.

Valgomasis lubrikantas iš tikrųjų gali būti neblogo skonio, nepaisant to, kad jį nurijus, o aromatizuotas tepalas yra specialiai sukurtas taip, kad skonis būtų geras ir būtų vartojamas per burną.

„Aromatizuoti valgomieji tepalai“, Dainis Graveris paaiškino, „yra puikus miegamojo priedas, jei norite pažadinti savo skonio pojūtį. Seksas tampa geresne ir daugiau pasitenkinimo teikiančia patirtimi, kai įneši daugiau pojūčių.

Valgomieji lubrikantai ne visada turi papildomų kvapiųjų medžiagų, tačiau yra saugūs nuryti, todėl puikiai tinka naudoti oralinio sekso metu vyrams ar moterims.

Beje, ne visi valgomieji tepalai yra vienodi.

Teigiama, kad kai kurie asmeniniai tepalai yra valgomi, tačiau juose yra potencialiai toksiškų ingredientų, jie gali kelti pavojų užspringti arba skonis tiesiog bjaurus.

Štai kodėl mes atlikome visus tyrimus už jus, sužinojome, kokių ingredientų reikėtų vengti, ir pateikėme kvapiųjų ir valgomųjų tepalų, kurie verti jūsų laiko ir pinigų, sąrašą.

Taigi, jei norite ištirti beveik neribotas valgomųjų tepalų galimybes, atėjote ten, kur reikia!

Mūsų valgomųjų tepalų apžvalgoje mes ketiname:

Aptarkite aromatizuotų tepalų privalumus ir trūkumusPakalbėkite apie valgomųjų tepalų skonį, jų sudedamąsias dalis ir saugumąKalbėkite apie osmoliškumą (keistas žodis, bet tai svarbu!)Kalbėkite apie makšties ir analinio sekso pH lygį (taip pat svarbu!)Pateikite keletą patarimų, kaip naudoti kvapiuosius ir valgomuosius lubrikantusPasidalykite mūsų geriausiais aromatizuotais ir valgomaisiais lubrikantais pagal šiuos veiksniusRedaktoriaus pastaba: šis straipsnis yra mūsų „Everything Lube“ centro dalis – išsamus ir besikeičiantis šaltinis, kuriame išsamiai nagrinėjami visi asmeninių tepalų aspektai, pradedant nuo skirtingų tipų ir kaip juos naudoti, baigiant sudedamosiomis dalimis ir sauga – sukurtas siekiant padėti jums pasiekti seksualumo malonumas, kurio nusipelnėte.

Valgomojo ir aromatizuoto tepalo privalumai ir trūkumai

Kaip ir visi asmeniniai lubrikantai, yra tam tikrų privalumų ir trūkumų, apie kuriuos turėtumėte žinoti prieš rinkdamiesi tokį, dėl kurio jūsų burna pradės vandenyti, o partneris susiraukšlėtų.

Aromatinių ir valgomųjų lubrikantų privalumai

Jie puikiai tinka norint suteikti papildomos dimensijos oraliniam seksui ar preliudijaiJų galima įsigyti įvairių skonių, todėl kiekvienas gali rasti tai, kas patinkaJie gali būti naudojami viduje, jei juose nėra glicerino, cukraus ar cukraus pakaitalųPaprastai jie yra vandens pagrindu ir yra suderinami su latekso prezervatyvais ir dantų užtvarais, todėl jums nereikės aukoti saugumo dėl puikaus skonioJie yra suderinami su aukštos kokybės, kūnui saugiais sekso žaislais, jei yra vandens pagrindu, o tai yra dauguma valgomųjų lubriukų.

Aromatinių ir valgomųjų tepalų trūkumai

Paprastai jie neturėtų būti naudojami makšties ar analiniam seksui, jei juose yra cukraus ar glicerino, o tai dažnai daro, nes šie ingredientai gali padidinti infekcijos riziką.Jų negalima naudoti bandant pastoti, nes kai kurios sudedamosios dalys gali pakenkti spermaiKadangi jie daugiausia pagaminti vandens pagrindu, jie nėra tokie ilgalaikiai kaip silikoniniai ar aliejaus pagrindo tepalaiAromatizuoti arba valgomieji vandens pagrindo lubrikantai nėra atsparūs vandeniui, todėl jie yra nenaudingi duše ar voniojeKai kurie “valgomieji” tepalai nėra labai skanūs, nes jie nebuvo specialiai sukurti valgyti, bet yra saugūs nuryti

Aromatizuoti lubrikantai yra nuostabus jūsų tepalų kolekcijos papildymas, o kadangi yra tiek daug skirtingų skonių prekių ženklų, kiekvienas gali rasti sau patinkantį skonį.

Kodėl asmeninis valgomasis tepalas yra svarbus oraliniam seksui?

Nesunku manyti, kad „niekada nepritrūks iešmo“, kai ką nors nusileisite burna, tačiau faktas yra tas, kad pridėjus lubrikantą visa patirtis gali būti daug malonesnė jums ir jūsų partneriui.

Daugelis žmonių oralinio sekso metu pasikliauja vien seilėmis, tačiau žinantieji supranta asmeninio tepalo vertę, kad viskas būtų kuo skaniau.

Yra toks senas posakis, „Dvasia nori, bet kūnas silpnas“.

Burnos džiūvimas gali ir valios streikuoti pačiu nepatogiausiu metu. Nebūkite auka: gerkite daug vandens, bet šalia laikykite skanaus skonio lubrikantą.

Jūsų partneris jums už tai padėkos.

Kaip aromatizuotas tepalas gali pagerinti jūsų seksualinį gyvenimą?

Kalbant apie seksą, šlapimas nuo seilių gali nuvesti jus tik taip toli.

Nesvarbu, ar atliekate fellatio, ar kunilingą, skonio lubrikantas leis jums išplėsti savo techniką taip, kaip net nesvajojote.

Nors oralinis seksas paprastai apima burnos, lūpų ir liežuvio naudojimą, visas veidas laukia – ir pasiruošęs – pradėti veiksmą.

Pavyzdžiui, jei nusileidžiate moteriai, nosimi iškišę išilgai jos vulvos ar apsukdami klitorį ji pakils į naujas malonumo aukštumas, kol viskas bus šlapi ir slidu.

Panašiai, jei kam nors atliekate pūtimą, aromatizuotas tepalas daro jūsų rankų darbą daug veiksmingesnį, kai glostote varpą jį čiulpdami.

Daugelis kvapiųjų tepalų yra vandens pagrindu ir yra suderinami su prezervatyvais ir dantų užtvarais.

Jei tikrai norite paįvairinti, pabandykite naudoti skonio prezervatyvą su kvapniu tepalu – galbūt rasite naują mėgstamą skonio derinį!

Aromatizuoti ir valgomieji lubrikantai taip pat palengvina be vargo pereiti nuo oralinio prie skvarbaus sekso.

Tačiau daugelis tokių produktų apima gliceriną, cukrų arba cukraus alternatyvas, kurios gali padidinti mielių infekcijų riziką, kaip aptarsime toliau.

Vis dėlto nesijaudinkite! Yra keletas kvapiųjų lubrikantų, kuriuose nėra šių saldžių ingredientų, todėl jie yra visiškai saugūs jūsų mėgstamai seksualinei veiklai, įskaitant analinį, vaginalinį ir oralinį seksą.

Kokia yra saugos rizika, susijusi su aromatizuotu tepalu?

Jei jums įdomu, ar aromatinius tepalus saugu naudoti, atsakymas yra šiek tiek sudėtingesnis nei paprastas „taip“ arba „ne“, tačiau jie yra saugūs, kai naudojami pagal nurodymus.

Valgomieji ir aromatizuoti lubrikantai techniškai yra visose populiariose formulėse – tai reiškia silikoną, aliejų ir vandens pagrindu, o pastarasis yra labiausiai paplitęs.

Mūsų mėgstamiausių sąraše rasite tik vandens pagrindu pagamintas formules.

Aliejinių tepalų paprastai nereikėtų vartoti, nes jie gali sukelti kosulį ir užspringimą – o ne perkreiptus.

Nors silikoninis lubrikantas gali būti valgomi ar aromatizuoti ir saugu nuryti nedideliais kiekiais, daugeliui žmonių nepatinka sunki, tiršta liežuvio tekstūra, palyginti su lengvu vandens pagrindu pagaminto tepalo pojūčiu.

Kalbant apie vidinį naudojimą per makšties seksą, aromatizuoti lubrikantai gali turėti saldžių ingredientų, kurie yra puikaus skonio, tačiau taip pat gali padidinti riziką užsikrėsti mieliagrybių infekcija – apie tai šiek tiek pakalbėsime.

Ar saugu naudoti aromatizuotus lubrikantus bandant pastoti?

Paprastai nenorite naudoti kvapiųjų tepalų, kai bandote pastoti – bent jau makšties sekso metu.

Daktaras Peteris Rizkas, OB/GYN ir Fairhaven Health vaisingumo ekspertas, paaiškino, kad tam tikros sudedamosios dalys, kurios dažnai randamos kvapiuosiuose tepaluose, gali apsunkinti pastojimą. Jis man pasakė:

„Bandant pastoti nepatartina naudoti kvapiųjų lubrikantų. Kai bandote pastoti, rizika yra daug didesnė, todėl svarbu vengti lubrikantų, kurie nėra specialiai pažymėti kaip vaisingumo lubrikantai, nes šiuose kasdieniuose lubrikantuose yra spermatozoidams kenksmingų ingredientų ir (arba) jų pH yra kenksmingas. yra būtent tai, ko nenorite, kai bandote pastoti. „Aktyviai bandant pastoti, būtina pasirinkti lubrikantą, sukurtą specialiai vaisingumui. Vaisingumo lubrikantas ne tik didina sekso malonumą, bet ir gali sukurti apsauginę aplinką spermai, prasiskverbiančiai per moters reprodukcinį traktą. Taip yra todėl, kad FDA patvirtintų vaisingumo tepalų pH yra suderintas su vaisingomis gimdos kaklelio gleivėmis ir sperma. Šie tepalai taip pat imituoja gimdos kaklelio gleivių konsistenciją ir klampumą, todėl puikiai tinka spermai.

Žinoma, tai nereiškia, kad naudojant aromatizuotus tepalus pastoti neįmanoma, todėl naudokite apsaugos priemones, kad apsisaugotumėte nuo LPI ir LPL – taip pat netikėto nėštumo.

Jei ieškote specialiai spermai palankaus tepalo, čia galite peržiūrėti vieną iš mūsų geriausių vaisingumui palankaus tepalo.

Ar aromatizuoti tepalai yra patvirtinti FDA?

Asmeniniai lubrikantai, naudojami seksualinei veiklai, JAV maisto ir vaistų administracijos (FDA) priskiriami „II klasės medicinos prietaisams“.

Gamintojai turi arba užregistruoti savo gaminį, kad gautų 510(k) leidimą, arba būti atleisti nuo reikalavimo.

Pavyzdžiui, produktas gali būti parduodamas kaip „asmeninis drėkiklis“, kaina cardiol o ne kaip „asmeninis tepalas“ – tokiais atvejais FDA paskelbs, kad jam nereikalaujama registruoti 510 (k) klirenso.

Bet kuriuo atveju – nesvarbu, ar produktas turi tą leidimą, ar jam to nereikia – FDA turi laikomas produktu ir galite pasitikėti, kad jis patvirtintas parduoti JAV.

FDA netgi siūlo patogią paieškos duomenų bazę, kurioje galima patikrinti bet kurio turimo ar ketinamo įsigyti tepalo 510(k) klirensą.

Visos mūsų asmeninės kvapiųjų tepalų rekomendacijos šiuo metu turi registruotą 501(k) patvirtinimo sertifikatą, pateiktą FDA, arba buvo atleistas nuo jo pateikimo.

Prev Post

Russian Ladies

次の投稿

Attention Required!

Compare listings

比較